Thursday, March 20, 2014

Małe mieszkanie w kamienicy

Patrząc na pierwsze zdjęcie, ma się wrażenie, że wchodzi się do jednego z ogromnych kamienicznych wnętrz, podczas gdy tak naprawdę mieszkanie jak na kamienicę ma dość skromny metraż - składa się z dwóch pokoi plus niewielkiej kuchni bez okna. Wydaje się dużo większe za sprawą wysokich sufitów, które zaczarowują to wnętrze i optycznie je rozciągają. Wnętrze jest pięknie odrestaurowane z zachwycającymi listwami przy suficie i bajeczną stolarką przemalowaną na lekko szary kolor, odcinający się nieznacznie od bieli ścian. Pomimo wszechobecnej bieli, nie sprawia wrażenia sterylnego. Ciepła jest sama baza dodatkowo ożywiona soczystymi kolorami. I jeszcze te krzesła z niebieskimi siedzeniami! Od razu bym się tu wprowadzała!

 


Źródło: Hemnet

Pozdrawiam
Marta

4 comments:

 1. Uwielbiam kamienice- za ich przestrzeń!
  A tu jeszcze te skrzydlate drzwi !!!!!

  ReplyDelete
 2. Zgadzam sie!!! Drzwi i futryny sa cudne a listwy przysufitowe marzenie !!!! :D

  ReplyDelete
 3. Świetne aranżacje - na pewno mieszkanie jest bardzo funkcjonalne i domownicy się w nim świetnie czują :) Mam nadzieje, że moje takie będzie - już niedługo się przekonam. Razem z mężem znaleźliśmy wymarzone mieszkanie na stronie http://dolcanplus.wordpress.com/ i niedługo się przeprowadzamy ! :):)

  ReplyDelete
 4. Jeśli zastanawia Cię jak to wszystko wygląda, to koniecznie zerknij na to, jak działa szybka pożyczka przez internet - moim zdaniem naprawdę warto się rozeznać. Dzięki pożyczką można znaleźć pieniądze na remonty - naprawdę polecam!

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...