Wednesday, September 30, 2009

Niebieskie hafty


Kiedyś wspomniałam o moich niebieskich haftach. A oto i one :) Niestety jeszcze bez oprawy. Właśnie poszukuję czegoś odpowiedniego. Ostatnio o mało ich nawet nie oprawiłam, ale akurat byłam w sklepie z moją drugą połową, która zaczęła się w pewnym momencie niecierpliwić. Stwierdziłam zatem, że nie jest to dobry moment na decyzję dotyczącą oprawy, bo nie chciałam jej podejmować w pośpiechu. Więc obrazki nadal czekają na swój czas. Najchętniej widziałabym je w białej ramce z przetarciami.
A może wiecie gdzie można taką w Poznaniu znaleźć?

7 comments:

 1. Bardzo misterna robot - podziwiam :) A białe przetarte ramki będę świetne na oprawę.

  ReplyDelete
 2. Do szycie, wyszywania , haftowania , cerowania ....itd.zdolności mi brak -wszelakich .Mam za to złotą rączkę w domu(w postaci męza), ktora moimi wymyślonymi fanaberiami trudnić sie musi ....ale niestety takiego cudeńka mi nie wyczaruje . Pozdrawiam

  ReplyDelete
 3. Prawda jest taka, że krzyżyki to najprostsza rzecz na świecie :) Trzeba tylko zacząć i samo się robi przy odrobinie cierpliwości :)
  Pozdrawiam Was ciepło
  Marta

  ReplyDelete
 4. krecia robota:) ale efekt warty tego, dobry pmmysł z tymi białymi ramkami:) jak Ci się nie uda dostać to zrób sama, haftowanie się udało to ramki się nie udadzą??? nie wierzę:)

  ReplyDelete
 5. pięknie haftujesz! i tak subtelnie jest u Ciebie:) bardzo spodobał mi się Twój blog

  pozdrawiam

  ReplyDelete
 6. a może zrobisz sama ramki?
  wystarczy kupic zwykłe drewniane, dobierzesz ładną niebieską farbę, potem nałożysz białą...no i przetrzesz tak jak będziesz chciała ;) myslę,że wyjdzie super...

  ReplyDelete
 7. Hmm, też o tym myślałam, by po prostu kupić najprostsze w Ikei i pomalować. To byłby nawet dobry pomysł. Wprawa przed malowaniem większych rzeczy, o czym od dawna myślę.

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...