Thursday, March 31, 2016

Kuchnia łączona z salonem

Mieszkanie, które chciałam dziś pokazać, przyciągnęło moją uwagę ze względu na kuchnię w szarościach pozbawioną szafek górnych. To rozwiązanie sama chciałabym zastosować w naszej kuchni w mieszkaniu pod aniołem. 

Na 57 metrach znalazła się tu kuchnia połączona z salonem oraz sypialnia.


 


Czarno-biała baza mieszkania została ocieplona drewnianymi dodatkami. Z boku pięknie prezentuje się stara serwantka na tle ściany z bielonej cegły. Mnie również taka się marzy.Absolutny hit tego mieszkania to oryginalny system półek stworzonych na wymiar. To nie tylko pojemny mebel do przechowywania, ale przede wszystkim wyjątkowa dekoracja części salonowej pokoju.
Drewniane serwantki vintage znalazły się również w sypialni, tym razem występując w roli szaf na ubrania.


Sypialnia bardzo prosta, minimalnie urządzona. Dramatyzmu dodaje jej czarna ściana w roli zagłówka.


Balkon w sypialni, i to jeszcze z jakim widokiem!W tym mieszkaniu nawet nawet otwarta garderoba robi za dekorację - to rozwiązanie tylko dla wyjątkowo porządnickich.

 Łazienka również utrzymana w czarno-białej tonacji to zawsze sprawdzone rozwiązanie.
Zdjęcia: Bjurfors


Szkoda, że w Polsce rzadko jeszcze spotyka się takie rozwiązania. Na tym metrażu zmieściłoby się  u nas pewnie M-4 ;), bo możliwości i potrzeby są często zupełnie inne.


Pozdrawiam
Marta

5 comments:

 1. Piękne mieszkanie...sypialnia z czarną ścianą podoba mi się najbardziej. Pewnie dlatego, że mam ochotę swoja trochę zmienić ;)

  ReplyDelete
 2. W tym przypadku połączenie kuchni z salonem wyszło znakomicie tylko te kafelki w kuchni i łazience są koszmarne. Po za tym wszystko fajnie.

  ReplyDelete
 3. To na pewno mi się przyda. Jestem w trakcie urządzania swojego domu. :)
  Po więcej inspiracji zapraszam do nas: https://stylowo-mieszkam.pl/

  ReplyDelete
 4. Przepiękne wnętrze i bardzo podoba mi się połączenie koloru czarnego z szarym. Przyznam się że użycie koloru czarnego to odważne posunięcie.

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...