Sunday, November 2, 2014

Poddasze z szarą kuchnią

To niesamowite poddasze o powierzchni 63m2 znajduje się na jednej z bardziej klimatycznych uliczek sztokholmskiej dzielnicy Södermalm. Wspaniała mieszkanie, genialna miejscówka - kombinacja prawdziwie idealna! Gdybym planowała na dłużej zostać w Sztokholmie, to chyba stanęłabym w szranki w bitwie o to mieszkanie, bo co do tego, że takowa się o nie rozegra, nie mam wątpliwości. Będzie na pewno licytacja kto da więcej i z ciekawości chyba będę ją podglądać. 

Przepięknie szara kuchnia urządzona jest w stylu lat 30-tych, jak wieści opis mieszkania. Bynajmniej się od tych lat nie zachowała, to stylizowana kopia wykonana współcześnie. Kuchnię ożywiają dodatki z ciemnego drewna, drewniane krzesła vintage i zieleń roślin. Wprawdzie roślina na skraju wyspy kuchennej na codzień mogłaby być raczej uciążliwą ozdobą, ale w tej stylizacji prezentuje się znakomicie!!!
Ta kuchnia po prostu skradła moje serce!!!Ta szafeczka na lodówce od dawna mi się marzy. Tutaj znajdziecie świetną inspirację, jak takie cudo wykonać z szafeczki dostępnej za grosze w IKEA. 

Widzicie ten stołeczek obok piekarnika - właśnie stałam się szczęśliwą posiadaczką takowego i jak w końcu nabędę aparat, na pewno zrobię mu sesję zdjęciową, mam nadzieję w nowej już kuchni. Takie krzesła to mój kolejny przedmiot pożądania. Idealnie pasowałyby do przyszłej jadalni! 
Podoba mi się pomysł z grafiką wiszącł nad półką. Taki zaskakujący element niekuchenny. 

Zdjęcia: Fastighetsbyran

To sobie powzdychałam! Przyznacie chyba jednak, że mieszkanie jest absolutnie genialne, więc jest nad czym wzdychać!
Pozdrawiam
Marta

3 comments:

  1. świetna nie tylko kuchnia, ale całe mieszkanie... bardzo w moim guście :) zbojecki dwor

    ReplyDelete
  2. wysokie mieszkanie na poddaszu - jeszcze wyzsze niz nasze i kolory na plus ;-)

    ReplyDelete
  3. Marzy mi się takie mieszkanie. Jest piękne ;) Zapraszam do siebie: http://www.nursejackie.pl

    ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...