Monday, December 30, 2013

Mieszkanie na strychu w wersji black&white

Dzisiaj chciałam pokazać inspirację tym razem polskiego wnętrza! Tak, tak, nie zdarza się to często, zazwyczaj goszczą u mnie wnętrza szwedzkie,  więc tym bardziej warto mieszkanie to pokazać.

Mieszkanie o powierzchni 44 metrów jest obecnie wystawione na sprzedaż (tutaj), znajduje się w Poznaniu. Jest nie tylko przykładem ciekawej adaptacji poddasza, ale również tego, jak należy sprzedawać mieszkania:) Niejedokrotnie pisałam już o tym, że w Polsce takich mieszkań jest niewiele i sposób sprzedaży mieszkań woła najczęściej o pomstę do nieba. Można by u nas z powodzeniem kręcić programy pod tytułem "jak nie stylizować mieszkania na sprzedaż" bądź "jakim cudem to mieszkanie sprzedano".

Mieszkanie zostało urządzone bardzo konsekwnie, biel przyprawiona czernią w towrzystwie drewna to sprawdzony zestaw. Ciekawie wygląda podłoga w kuchni i łazience z czarno-białych płytek. Brawo również za stylowe grzejniki, które jeszcze lepiej prezentują się w szarej odsłonie i stanowią ozdobę samą w sobie.Nawet najprostsze sosnowe łóżka świetnie wpisują się w klimat mieszkania. Liczy się pomysł, a nie cena.Na sieci udało mi się również wypatrzeć inne mieszkania zaprojektowane podejrzewam że przez tą samą osobę. Można je zobaczyć tu i tu.
Pozdrawiam serdecznie
Marta

7 comments:

 1. Nareszcie... Marzę o takich mieszkaniach na sprzedaż :) Chodzi mi i o stylistykę, i o jakość zdjęć. Super!

  ReplyDelete
 2. Rzeczywiście, dodatki kuszą a nie ciążą przepychem, meble gustowne, stylowe a zdjęcia tak przedstawiają to mieszkanie, że od razu chce się w nim mieszkać :)

  ReplyDelete
 3. Świeże, proste, niby surowe a jednak przytulne. Piękne jest!

  ReplyDelete
 4. Jak na naszą polską rzeczywistość naprawdę niezwykłe!! Gdybym miała kasę od razu bym kupiła i się wprowadziła...
  Uwielbiam Twój blog! Pozdrawiam i życzę wszystkiego co najpiękniejsze w Nowym Roku i proszę o więcej wpisów

  ReplyDelete
 5. B. ładne.
  Najlepszego w Nowym Roku!

  ReplyDelete
 6. Marto, Krajanko :) wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :) I więcej wpadania do codziennika, bo ja tam częściej jakoś zaglądam ;(. Pozdrówka

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...