Saturday, March 14, 2015

Biała kuchnia w kilku odsłonach

Kuchnia i jej projektowanie to dla mnie najbardziej przyjemny element tworzenia wnętrza. Powoli zaczynamy zastanawiać się nad jej finalnym kształtem do mieszkania pod aniołem. Ja chciałabym szarą, mój mąż obstaje przy klasycznej bieli. Zobaczymy co z tego wyniknie. W każdym razie w tym tygodniu rozpoczynamy kładzenie podłogi modrzewiowej, co oznacza, że wkrótce będzie można instalować schody i kuchnia będzie miała też gdzie stanąć. Meble robimy na zamówienie, by jak najlepiej spożytkować przestrzeń. 

Tymczasem chciałabym pokazać kilka białych kuchni w zupełnie różnych stylach. A która z nich podoba się wam najbardziej?

Kuchnia nr 1 - Biel nowoczesna 
Zdjęcia: Fastighetsbyran

Kuchnia nr 2 - Przestronna
Zdjęcia: Fastighetsbyran
 Kuchnia nr 3 - Tradycyjna

Zdjęcie: Stadshem

Kuchnia nr 4  - Pochwała prostoty

Zdjęcie: Bjurfors

Przyznam, że ciężko się zdecydować, bo każda ma w sobie coś. Chyba najbardziej skłaniałabym się do wersji przestronnej, bo lubię wyspy i drzwi balkonowe w kuchni. Jest też najbliższa temu, co planujemy w mieszkaniu pod aniołem, choć tyle miejsca na szafki niestety mieć nie będziemy :(

Pozdrawiam
Marta

P.S. Wiadomość do Magdy z Poznania, od której dostałam bardzo fajny mail - odpisałam już jakiś czas temu, ale wiadomość musiała do Ciebie nie dotrzeć - sprawdź czy nie ma jej w spamie. Dzisiaj przesłałam ją jeszcze raz, a nawet wysłałam z innego adresu mailowego. 

Uwaga również do wszystkich, którzy pytali o podłogę modrzewiową. Odpowiedziałam na wszystkie maile, więc jeśli ktoś nie otrzymał odpowiedzi, to proszę sprawdźcie spam, nie wiem dlaczego, ale często tam właśnie wiadomości trafiają.

17 comments:

 1. Góra na biało, dolne szafki na szaro? Jak tu, na ten przykład: https://www.pinterest.com/pin/312015080407671234/

  ReplyDelete
 2. Jak dla mnie tradycyjna wersja z drobnymi zmianami :)

  ReplyDelete
 3. Dla mnie również tradycyjna wersja +zmiany:))

  ReplyDelete
 4. Dla mnie nr 1 to pierwsza kuchnia. A wszystkie są piękne i ta przestrzeń dookoła - marzenie:)

  ReplyDelete
 5. Pirewsza i ostatnia propozycja, ale dolne szafki jasnopopielate. Biała podłoga odpada.

  ReplyDelete
 6. też planuje swoja kuchnię, choć do jej realizacji jeszcze ho. ho.... skłaniam się ku total white, choć wersja szara też jest w projektach- mam ich ze 20 ;-))

  ReplyDelete
 7. pierwsza .... ta najbardziej mi się podoba.....
  leptir

  http://leptir-visanna7.blogspot.com/

  ReplyDelete
 8. Piękne! Biała kuchnia...moje marzenie.

  ReplyDelete
 9. Ja lubię nowoczesne kuchnie szczególnie w zabytkowych wnętrzach - zatem nr 1. I ten marmur...!

  ReplyDelete
 10. Uwielbiam białe kuchnie. Niestety, w małżeństwie trzeba iść na kompromisy i mam drewnianą :) Też ją lubię. Ale w moim wymarzonym domku wakacyjnym będzie na pewno BIAŁA!

  ReplyDelete
 11. Numer 2 ma potencjał :)
  ps. Kuchnia biała czy szara? Też miałam kiedyś taki dylemat. Wygrała biel :)
  Pozdrawiam!

  ReplyDelete
 12. Drugie zdjęcie według mnie najlepsze, w takiej kuchni bym z chęcią przebywała cały dzień :)

  ReplyDelete
 13. Ta kuchnia wygląda magicznie. My z mężem dopiero szukamy swojego kąta, przemierzamy ogłoszenia w gazetach lub internecie np znajdzto.pl żeby coś fajnego upolować. Stare mieszkanie chcieliśmy sprzedać dawno temu. Nie było wystarczająco duże 9planujemy powiększyć rodzinę) i w złym miejscu, daleko wszedzie. W centrum Warszawy bedzie łatwiej chociarz nie tanio :P

  ReplyDelete
 14. Ja tam nie lubie samje bieli, lubię jak jest troszkę brązowych albo czarnych elementów :)

  ReplyDelete
 15. Interesujący sposób oświetlenia kuchni. Dużo światła w kuchni a szczególnie punktowego nadaje specyficzny klimat i nastrój.

  ReplyDelete
 16. Biel coraz popularniejsza, ciekawe jak jest z utrzymaniem czystości w dłuższym okresie szczególnie w rejonie kuchenki. Śliczne wizualizacje ! bardzo się podobają

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...