Saturday, January 25, 2014

Przytulne wnętrze w cegle

Wczoraj wylądowałam w Poznaniu i od razu dało się odczuć, że w końcu zima przymroziła, było tu chłodniej niż w Szwecji. Tak, tak, jeśli ktokolwiek pomyśli, że skoro tu są mrozy, to jak zimno może być na północy, może się zdziwić, bo w Sztokholmie bywa niekiedy cieplej niż w Poznaniu.
Na taki zimny dzień przyda się ciepła inspiracja znaleziona na Pufik Homes. Blog serdecznie polecam, można tam znaleźć wiele ciekawych wnętrz, również tych w cegle. 
Ten dom znajduje się w Hiszpanii. Ściana w cegle, piękna belka pod sufitem, świetna podłoga w drobną, czarno białą kratkę i meble w kolorze stali ocieplone drenianym blatem tworzą mieszkankę trochę industrialną, trochę kamieniczną, ale nade wszystko przytulną. Idealna inspiracja również do mojej przyszłej kuchni, która jeszcze się formuje i poczekać musi kilka dobrych miesięcy na realizację.To jest jednak klimat, który chciałabym stworzyć.


 Jaki piękny przedpokój! Cegła obowiązkowo i tapeta w konie z przymróżeniem oka, super!


Prace w naszym mieszkaniu idą trochę wolniej niż zakładaliśmy, więc na efekty będzie trzeba jeszcze trochę poczekać. Zwłaszcza remontując leciwe wnętrze trzeba się przygotować na niespodzianki.
Pozdrawiam
Marta

4 comments:

 1. Cudna kuchnia! Poranna kawa i spotkania z przyjaciolmi, w takim miejscu musi sprawiac niemala przyjemnosc:)

  ReplyDelete
 2. Wczoraj dodałam notkę z dokładnie tym samym mieszkaniem. Widzę, że mamy bardzo podobny gust ;)

  ReplyDelete
 3. Coś wiem o niespodziankach przy remoncie... to samo mamy z naszym poddaszem upragnionym... jeszcze sobie na nie poczekamy..
  Miłego!

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...