Sunday, January 12, 2014

Kuchnia idealnie rozplanowana

Dzisiaj będzie o kolejnej kuchni. Tych inspiracji nagromadziło się już tyle i w przeważającej części, że chyba powinnam chyba przemianować bloga na "historie kuchenne" :), bo tylko o tych kuchniach i kuchniach, na przemian z cegłą. Kuchnia jest dla mnie jednak najważniejszą częścią domu.

W przeciwieństwie do poprzedniej kuchni, bardzo pięknej, ale trochę pustej, tutaj czuje się, że to wnętrze żyje. Podoba mi się w niej wykorzystanie każdego skrawka, zwłaszcza stworzenie kredensu we wnęce. Ciekawy  jest również układ białych szafek w połączeniu ze stalowymi sprzętami kuchennymi. Do tego świetna drewniana podłoga i szklane lampy nadają tej białej kuchni unikalny charakter.


Zdjęcia: Bjurfors
Pozdrawiam
Marta

5 comments:

 1. Kuchnia bardzo w moim stylu. Biało z kolorowymi dodatkami, tak jak lubię. Moja niestety znacznie mniejsza jest, ale mniej więcej w takim stylu.

  ReplyDelete
 2. Marta, ja uwielbiam Twoje posty kuchenne hihihi, marzę o remoncie kuchni, choć poprzedni był kilka lat temu to teraz ta kuchnia nie jest zupełnie w moim stylu, marzę, marzę i się inspiruję. Buziaki.

  ReplyDelete
  Replies
  1. To się świetnie składa, bo tematów kuchennych tu nigdy nie zabraknie :)
   Sama też urządzałam kuchnię parę lat temu, na fali zamiłowania do klimatów angielsko-prowansalskich. Dziś pewnie zupełnie inaczej bym ją zrobiła. Teraz będę miała szansę wykazać się w nowym mieszkaniu dzięki przeprowadzce :) Tobie życzę również spełnienia kuchennych marzeń!

   Delete
 3. Przepiekna - a te kolorowe dodatki fantastyczne.

  ReplyDelete
 4. Bardzo mi się podoba biała, kolorowa, dobrze zaplanowana ;-)))

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...