Sunday, January 20, 2013

Biblioteka w jadalni? Czemu nie!

Lubię sobie w weekend usiąść z kawką i, jakkolwiek dziwnie to może zabrzmieć, poprzeglądać szwedzkie ogłoszenia nieruchomości na sprzedaż. Tyle tu tych pięknych mieszkań, że oglądać nie nadążam i ciągle mam spore zaległości. Prawdziwie podziwiam Szwedów, że potrafią tak pięknie urządzić swoje domy. Nawet jeżeli pomaga im tak pięknie wyglądać kreatywna ręka stylistki, baza i tak musi być dobra, by to mieszkanie tak pięknie wyglądało. 
A oto mieszkanie, na które natknęłam się wczoraj. Kuchnia połączona z jadalnią w towarzystwie przeogromnej biblioteki zachwyciła mnie totalnie! 

Nawet łazienka w tym mieszkaniu jest bardzo ładna, co w szwedzkich mieszkaniach nie jest częstym widokiem. Zmieściła się tu nawet sauna!

Zdjęcia: Bjurfors

Pozdrawiam
Marta


7 comments:

 1. Rzeczywiście fantastycznie to wygląda. Ja z kolei z upodobaniem przeglądam ogłoszenia o sprzedaży francuskich domów. I za każdym razem nie mogę wyjść ze zdumienia, że relatywnie domy na francuskiej wsi są tańsze niż w Polsce...
  Pozdrawiam
  Asia

  ReplyDelete
 2. o kurcze , robi wrażenie! jaka biblioteka:) chyba bym z tej jadalni nie wychodziła:P
  a ja siadam sobie z kawką w niedzielny poranek i włączam pinterest:) to moje uzależnienie ostatnimi czasy... dobrej niedzieli Marto:)

  ReplyDelete
 3. Śliczne mieszkanko. Zawsze podziwiałam bibliotekę Nigelli Lawson przy stole, na którym serwuje swoje potrawy. Reszta mieszkania też kusi swym wyglądem. Pozdrawiam

  ReplyDelete
 4. Też mam bibliotekę w pokoju razem ze stołem:)

  ReplyDelete
 5. Marzę o bibliotece, takiej na całe ściany. Może kiedyś...hymm :)
  Pozdrawiam

  ReplyDelete
 6. Piękne mieszkanie! Bardzo podobają mi się osłony kaloryferów (jeżeli tak to można określić;)). Pozdrawiam!

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...