Monday, July 18, 2011

Wynki candy o poranku

Powiedziałam, że candy trwa do 18 lipca, więc czekałam cierpliwie do północy na wszystkich chętnych. Nie spodziewałam się, że mydełkowe candy spotka się z takim zainteresowaniem. Mydełko powędruje zaś do szczęśliwej 9 czyli Czarownicy :)
Droga Czarownico, chyba miałaś rację, nie warto się zniechęcać, nawet gdy występują jakieś problemy, bo cierpliwość zdecydowanie popłaca.Serdecznie gratuluję i proszę o namiary, gdzie ma powędrować mydełko. Mam też skromną nadzieję, że poprzez ostatnie posty zaraziłam was choć trochę bakcylem mydełkowym.

Chciałam przyznać jeszcze jedno mydełko poza candy osobie, która zapisała się jako setny obserwator. Dudqa, cieszę się, że tu jesteś i to właśnie ciebie chciałam obdarować mydełkiem. Proszę, podaj mi dane gdzie mam je wysłać.

Od jakiegoś czasu zastanawiałam się, czy nie zacząć pisać po angielsku, bo zauważyłam że pojawia się tu trochę gości międzynarodowych. Chyba powinnam to rozważyć, bo jednak korzystanie z translatora to nie to samo.
Dziękuję zatem wszystkim za uczestnictwo w zabawie i zapraszam ponownie, bo na pewno nie będzie to ostatnie candy.

Since quite a while I was wondering if I should also start writing in English, seeing an increasing number of visitors from abroad. Now I think I should seriously consider that, as using translator is really not the same.
So thank you all for taking part in the candy and feel welcome to join any other time. Definetly it will not be the last candy.

Marta

7 comments:

 1. Szkoda. Ale gratuluję zwycięzcom :)

  ReplyDelete
 2. Congratulations to the winners and to you, dear, for the lovely candy! God bless! :D

  ReplyDelete
 3. Gratulacje dla szczęśliwych obdarowanych ;))

  ReplyDelete
 4. Aaaa!!! Nie moge w to uwierzyc :) cudne mydelko trafi do mnie:) hehe dla pewnosci liczylam czy faktycznie pod 9 jest moj komentarz :) Popoludniu napisze maila z namiarami :)
  Dziekuje za zabawe :) Gratuluje drugiej osobce :)
  P.S. piekne sa mydelka i na pewno zaczne je kupowac :) (jak tylko zrobimy lazienke hehe)

  ReplyDelete
 5. Dziękuję za zabawę i gratuluję Zwyciężczyniom :)

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...