Sunday, June 23, 2013

Ściana z cegły przed i po

Właśnie jestem w Polsce i zaopatrzyłam się w kilka magazynów wnętrzarskich, w którym nie spojrzę pisze się o cegłach i mieszkaniach w kamienicy, z czego ja jako miłośniczka obojga tych tematów cieszę się niezmiernie.
Dzisiaj udało mi się zrobić kilka zdjęć ścianki z cegły w kamienicznym mieszkaniu, które remontuje mój mąż. Tak ścianka wygląda obecnie.

A tak przedstawiała się ściana przed:


Jeszcze małe zbliżenie na ścianę. Praktycznie ponad połowa cegieł została wyjęta i ułożona na nowo.Renowacja trwała bardzo długo, ale myślę, że było warto poczekać. Za jakiś miesiąc mieszkanie będzie finalnie gotowe i wtedy pokażę całość.
Pozdrawiam serdecznie
Marta

10 comments:

 1. Ogromne brawa dla Wa, że zostawiliście starą cegłę :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. U sasiada sciana zostala wylozona polowkami na nowo, wiec duzo szybciej to poszlo. Jednak wolimy urok odkrytej cegly, nawet jesli jej odkrywanie musi dluzej potrwac :)

   Delete
 2. Zapowiedź ekscytująca! Będę czekać na finałowe efekty!
  Utalentowanego męża posiadasz. ;-)
  Pozdrawiam,
  Katarynka

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak, zdecydowanie, pochwalam i podziwiam rowniez talenty mojego meza :)

   Delete
 3. Bardzo podobają mi się ściany z cegły, co prawda białe. Przy najbliższym remoncie na pewno ściana ceglana zagości w moim domku:D

  ReplyDelete
 4. Ceglana ściana to strzał w dziesiątkę. Na Twoim miejscu pomalowałbym ją na biało!

  ReplyDelete
 5. Marto czy możesz wspomnieć jakich materiałów używaliście? Chodzi mi o środki impregnujące/czyszczące jaka fuga itp mam w planach również wykonanie takiej "ekspozycji" w mieszkani w starej kamienicy ściana salon i kuchnia łącznie 30m2

  Pozdrawiam

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...