Sunday, January 18, 2015

Przestrzennie na 58 metrach

Zanim przejdę do tematu głównego chciałabym serdecznie pogratulować Izie, o której mieszkaniu pisała tutaj. Post ten niezmiennie cieszy się niesłabnącą popularnością na blogu, więc widać, na ile wam się mieszkanie Izy spodobało. Teraz możecie obejrzeć je w nowej odsłonie w najnowszym wydaniu magazynu Moje Mieszkanie. Iza - gratuluję pięknej publikacji!! Takie ciekawe mieszkanie zasługuje na to, by pokazać je szerszemu gronu.

To mieszkanie zwróciło moją uwagę nie tylko ze względu na wystrój, ale również układ. Salon stanowi serce domu, zaś po dwóch jego stronach umiejscowiona jest kuchnia i sypialnia. Przyznam, że mnie taki układ bardzo by mi odpowiadał.

Ściana w kafelkach do sufitu niezmiennie mi się podoba, choć to rozwiązanie popularne od kilku sezonów. Nie zdążyło mi się opatrzeć. I gołe lampy-żarówki - jestem zdecydowanie na tak!

Zdjęcia: Notar
Pozdrawiam
Marta

3 comments:

 1. Ten piec mnie rozbraja...widziałam go już na wielu innych inspiracjach...jest piękny!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Również nie mogę się na te piece napatrzeć! W Szwecji mieszkania z zachowanymi piecami są szczególnie cenione. W moim wynajmowanym taki już się niestety nie zachował :(

   Delete
 2. Otwarta kuchnia na salon zawsze mnie kręci ! i biały :)

  a przy okazji małe co nieco u mnie :)

  http://homezoyka.blogspot.com/2015/01/20-styczen-2015-vanilliowe-giveaways.html

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...