Wednesday, January 21, 2015

Migawki z remontu

Dzisiaj tak na szybko wrzucam dosłownie migawki remontowe. Zdjęcia robione telefonem prawie po ciemku, ale jaka radość temu towarzyszyła! W końcu widać zmianę, jest już podłoga w jednym z pokoi! Świerkowe deski czekają jeszcze na bielenie, a pobielone bele na szlifowanie, by wyglądały na spatynowane, ale nadal "drewniane".
I jeszcze żeby tylko tego bałaganu remontowego można się było pozbyć...
W tym tygodniu czekamy również na dostawę płytek do łazienki. 
Mija już półtora roku od początku remontu...

Pozdrawiam
Marta

14 comments:

 1. Guten Morgen, wspanie to wyglada Juz teraz a Co jak bedzie gotowe
  Pozdrawiam
  Nina

  ReplyDelete
 2. Mam wrażenie, że remonty mają zapisane w konstytucji prawo do przeciągania się:) Ale prędzej czy później prace się skończą, za co mocno trzymam kciuki! pozdrawiam

  ReplyDelete
 3. Piękna podłoga. Będzie rewelacyjnie!

  ReplyDelete
 4. piękna koza! ona będzie działająca?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak, koza będzie działająca, tylko jeszcze nie została podłączona :)

   Delete
 5. Pięknie się zapowiada :))) Pozdrawiam !

  ReplyDelete
 6. Oj jak jest już podłoga to teraz z górki :) Oby ten czas do końca remontu jak najbardziej się skrócił i abyś weszła już w moment urządzania i dekorowania :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Z tą podłogą to trochę zmyłka, mogłoby się wydawać, że nadajemy mieszkaniu ostatnie szlify podczas gdy tak naprawdę jeszcze sporo zostało, a ta podłoga została zrobiona trochę nie po kolei.Czekam bardzo na moment dekorowania!

   Delete
 7. Zmiany wyglądają imponująco. Podłogi zapowiadają się prześlicznie, ach i to magiczne słówko "na biało" :) Od czasu do czasu odwiedzam Twojego bloga, bo tematy remontowe bardzo mnie interesują (remont własnego domu, o czym też trochę, nieśmiało, na moim blogu). Pozdrawiam!

  ReplyDelete
 8. Już jest przytulnie i klimatycznie! Oj ciężko będzie ci się zdecydować na dodatki bo masz tyle możliwości i wiele pięknych przedmiotów i mebli będzie tu pasowało.

  ReplyDelete
 9. Boshe jak tam bedzie pieknie ;-) (juz jest ;---)

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...