Tuesday, September 2, 2014

Czarowanie przestrzeni na 49 metrach


Patrząc na to mieszkanie ma się wrażenie, że jest większe niż wynikałoby to z rzeczywistej powierzchni. Zostało na pewno optymalnie rozplanowane, każdy kącik wykorzystano perfekcyjnie. Choć nie takie duża, przestrzeń pozwala "oddychać". A może to znowu zasługa aparatu i Photoshopa.

W stosunkowo niewielkim mieszkaniu znalazło się miejsce na duży stół, stanął w przejściu pomiędzy drzwiami do sypialni a przedpokojem. Nie zagracił jednak przejścia, po bokach znalazło się jeszcze sporo miejsca na swobodne poruszanie się po wnętrzu.

Stare drzwi coraz częściej przeżywają inkarnację występując w roli zagłówka dla łóżka. Tutaj ciekawe, że drzwi ucięto zamiast jak zazwyczaj położyć je bokiem. To rozwiązanie bardziej mi się podoba, choć nie zawsze ma się do dzspozycji tak szerokie drzwi.A może to dwa skrzydła złożone razem.


Wiecie może gdzie można kupić takie metalowe szafki na dokumenty???


Garderoba we wcieleniu retro. Bardzo przypadła mi do gustu.


Kuchnia bez okna, ale z dostępem światła, które sączy się przez okienko do salonu oraz z przedpokoju z oknem balkonowym. Tak! Balkon jest tu w przedpokoju!
Łazienka niewielka, ale za to w wielkim stylu. Brawo za pomysł. Niby prosta, ale coś w sobie ma. Moją uwagę zwróciło lustro w szarej oprawie i szafka z przesuwanymi drzwiami nad geberitem.


Zdjęcia: Vision

Liczy się przede wszystkim pomysł!
Pozdrawiam
Marta

5 comments:

  1. bardzo ciekawie zostało to mieszkanie zaaranżowane, fajne rozwiązania, widać pomysłowość :)

    ReplyDelete
  2. Przecudne mieszkanie :) nic w nim dodać, nic ująć...

    ReplyDelete
  3. Cudowne to okienko w kuchni... Uwielbiam takie detale, chętnie i u nas bym sobie takie wykuła, ale swego czasu mierzyłam i nijak nie pasowało, przez kominy. buuu...

    ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...