Tuesday, September 16, 2014

Dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy

Często mieszkania na ostatnim piętrze w kamienicy nie cieszą się tym samym powodzeniem co mieszkania na niższych kondygnacjach, zwłaszcza jeśli w budynku brakuje windy, a to raczej powszechne zjawisko w kamienicach. Dla tych, którym wspinaczka niestraszna, ostatnie piętro oferuje spore możliwości, zwłaszcza jeśli nad nim znajduje się strych do zagospodarowania. To właśnie przekonało nas do mieszkania kamienicznego, które właśnie remontujemy. Czeka mnie wkróce codzienny fitness na 4 piętro, ale co tam, mam już wprawę, w Sztokholmie przez miesiąc naprawiana była winda i bez problemu wspinałam się również na 4 piętro, po kilku tygodniach nawet bez zadyszki. Nie ma więc tego złego, co by na dobre nie wyszło :)

Dzisiaj chciałam wam pokazać mieszkanie, które zyskało dodatkową przestrzeń właśnie dzięki adaptacji poddasza. Prawda, że klimatyczne?!!!Zdjęcia: Fastighetsbyran
Pozdrawiam
Marta

4 comments:

 1. Witam ;) Zaglądam tutaj po raz pierwszy- oglądam różne blogi ;)
  Mieszkanie prezentuje się bardzo ładnie- bardzo przestronne i ta biel dodaje uroku- cudo;)
  U mnie aktualnie priorytet to urodzenie dziecka- ale również staram się ulepszać swoje wnętrze- wolno , ale zawsze coś ;)

  ReplyDelete
 2. Kurczę, niby fajne, ale ta wysoka zabudowa w kuchni jakby zaburzała proporcje.

  ReplyDelete
 3. Ciężko jest obecnie z tymi mieszkaniami. Wszędzie jest albo drogo, albo też beznadziejnie, co lepsze lokalizacje są już pozajmowane. Na szczęście jednak ostatnio trafiłem na ofertę dewelopera, który sprzedaje nowe mieszkania kraków w bardzo dobrych miejscach i przystępnej cenie. Jeśli szukacie nowego lokum dla siebie, to warto do niego zajrzeć :)

  ReplyDelete
 4. Ja ostatnio widziałam że buduje się kolejne nowe osiedle mieszkaniowe wrocław i mam ogromną nadzieje, że uda mi się załapać na MDM i dostanę wymarzony kredyt i zamieszkam na swoim.

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...