Saturday, August 9, 2014

Białe poddasze

Dzisiaj dla odmiany nie będę pokazywać zdjęć z placu boju. Tym razem moją uwagę przyciągneło przestronne poddasze w bieli. Widziałam realizacje poddaszy w różnych kolorach, nawet jedno w ciemniejszych barwach czeka na pokazanie, ale zawsze najbardziej podobają mi się poddasza w bieli. To najbardziej "poddaszowy" z kolorów. Chyba nie muszę dodawać, że jest oczywistą inspiracją dla naszego poddaszowego wnętrza, gdzie biel będzie królowała bezapelacyjnie. 

Zaczynamy od kuchni, bo to ona jest sercem domu i najbardziej ze wszystkich wnętrz przypadła mi do gustu, zwaszcza widok na przylegający do niej taras! Tutaj dopiero śniadanie na tarasie musi być wspaniałym doświadczeniem. Na poddaszu zawsze można liczyć na komin znajdujący się nie zawsze w najbardziej pożądanym miejscu i krzyżujący (lub narzucający) szyki. W tym mieszkaniu wpasował się idealnie we wnętrze i stanowi jego wyjątkową ozdobę, a jednocześnie oddziela pokój wypoczynkowy od kuchni, nadając mu bardziej intymny i przytulny charakter.

Sypialnia bardzo prosta, jednak dzięki belkom i strukturze ściany nabiera charakteru. Komin namieszał trochę szyki również w łazience, ale również w tym pomieszczeniu tą pozorną przeszkodę przekuto w zaletę wnętrza. Komin pełni tu rolę.... ścianki prysznicowej!


Zdjęcia: HH

W kolejce czeka już kolejne poddaszowe wnętrze, więc zapraszam ponownie!
Marta

3 comments:

 1. Proste, białe wnętrze :) Czyż właśnie nie w prostocie kryje się piękno?
  Pozdrawiam i zapraszam na www.IglowasInteriors.blogspot.com :)

  ReplyDelete
 2. Piękne jasne wnętrza....uwielbiam :-)

  ReplyDelete
 3. przepiękne! uwielbiam białe wnętrza, a poddasze w tym kolorze to już całkiem raj... fotohit

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...