Saturday, November 2, 2013

Zaczyna się od kuchni

Zaczyna się od kuchni, ale tym razem warto pokazać również resztę mieszkania. W tej kuchni zastosowano kilka rozwiązań, które gwarantują, że pomieszczenie będzie się pięknie prezentowało. Brak szafek górnych (hmm, nie wiem czy do końca praktycznie, ale świetnie wygląda), ściana wyłożona do końca płytkami na mijankę, białymi, ale o ciekawej fakturze, ciekawe rozwiązanie z oświetleniem nad blatem, pastelowa lodówka Smeg, nie wspominając już o niezwykle uroczym kąciku pod oknem. Jeszcze długo można by wymieniać.   

Zupełnie proste łóżko świetnie prezentuje się w towarzystwie prześcieradła-sukienki :) Sprawiłam sobie takie w H&M i bardzo sobie je chwalę. Kiedyś to rozwiązanie chciałabym również zastosować w naszym nowym mieszkaniu, które właśnie powstaje. Na razie zbieram inspiracje.Źródło: Hemnet
W tym tygodniu podzielę się jeszcze kilkoma inspiracjami znalezionymi na sieci. 
Na placu boju bez zmian, nadal kupa gruzu a nawet jeszcze więcej, ale z każdym dniem prace posuwają się do przodu. Wkrótce również więcej na ten temat.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Marta 

11 comments:

 1. Replies
  1. Właśnie, i jeszcze na dokładkę ta podłoga!

   Delete
 2. Biało i minimalistycznie, ale bardzo ciepło i przytulnie. ten kącik w kuchni jest jak marzenie i lodówka też super.

  Zapraszam serdecznie do mnie na konkurs.
  Do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody
  http://kiosc.wordpress.com/2013/10/31/konkurs-printu-kiosc/

  Pozdrawiam serdecznie
  Kasia


  ReplyDelete
 3. Ja nie posiadam górnych szafek w kuchni i zapewniam, że za nimi nie płaczę i wszystko mi się mieści ;) świetny stół :) zazdroszczę tego etapu inspiracji :)

  ReplyDelete
 4. Ja chcę TAK mieszkać!!! Czemu mi to nie wychodzi?????

  ReplyDelete
 5. Już się zdążyłam stęsknić za wyszperanymi przez Ciebie inspiracjami. Smeg - śliczny! Czekam na kolejne posty i wieści z placu boju.

  ReplyDelete
  Replies
  1. :) Rzeczywiście, dłuższą chwilę mnie nie było, ale offline dużo się działo i o tym pewnie wkrótce napiszę. W tym tygodniu będę się odzywać, bo nastąpił teraz prawdziwy wysyp inspiracji kuchennych i wszystkie czekają w kolejce :)

   Delete
 6. Cudne mieszkanie. Przepiękny piec marzenie. Kuchnia wspaniałe białe szafki z drewnianym blatem moje marzenie, ach i ta lodówka moje marzenie ach powzdychać mogę. Ściskam cieplutko.

  ReplyDelete
 7. Marzy mi się taki Smeg... Ale pół kuchni by zajął ;) Może kiedyś chociaż ten malutki będzie...

  ReplyDelete
 8. Właśnie szukam jakiegoś pomysłu na kuchnię i coraz bardziej podobają mi się takie bez szafek wiszących, bardzo otwiera to wnętrze.

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...