Sunday, July 15, 2012

Planowanie łazienki

Prace w mieszkaniu posuwają się naprzód każdego dnia, ale w tej chwili są to raczej postępy wizualnie niezbyt spektakularne, więc nie ma nic specjalnego do pokazania. Dzisiaj łazienkę obejrzy instalator i potwierdzi możliwość przeróbek, które są zaplanowane w łazience. Łazienka jest małym wyzwaniem, bo ma zaledwie 2,5 metra. Jest mała, ale nie najmniejsza, więc tragedii nie ma. Dzięki przeniesieniu pralki do kuchni powinna stać się nawet całkiem wygodna i łatwa do rozplanowania. Poszukiwałam ostatnio płytek, które wygladałyby ładnie, a jednocześnie nie zrujnowałyby portfela. Średnio wyszły mi te poszukiwania, bo płytki które mi się podobały, były zazwyczaj za drogie. Postanowiłam wrócić zatem do sprawdzonego rozwiązania i położyć w łazience te oto płytki Azteca Iris. 


Uwielbiam niebieskie łazienki, a w tej serii dostępnych jest sporo płytek w tym właśnie kolorze. Niestety, okazało się, że tylko płytka podstawowa jest dostępna, reszta tylko na zamówienie. Nie mogłam czekać kilku tygodni na dostawę, bo miałam umówionego płytkarza, zatem gdzie indziej postanowiłam poszukać niebieskiej mozaiki. Taki oto zestaw zastosuję w łazience.
Łazienka będzie głównie biała z akcentem niebieskiego. 


Wnękę całkowicie zabudujemy, żeby zminimalizować zaułki i "wyprostować" ścianę. Nad geberitem powstanie szafka, z lutrzanymi drzwiczkami. Lustro planuję położyć na całej ścianie, pod nim zostanie też ukryta szafeczka. A tymczasem chciałam pokazać całkowicie już odkrytą, choć jeszcze nieoczyszczoną ścianę z cegły. 

Pozdrawiam ciepło
Marta

3 comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...