Saturday, November 1, 2014

Inscenizacja mieszkalna

Tak sobie ostatnio pomyślałam, że gdyby nie zdjęcia mieszkań ze szwedzkich agencji nieruchomości, to Pinterest byłby znacząco chudszy, a blogosfera uboższa. Wśród najchętniej przepinanych i "oblogowanych" są stylizacje agencji Fantastic Frank. Czasami zastanawiałam się, czy tej awangardowej agencji, która trzeba przyznać tworzy niesamowite aranżacje, udaje się też z powodzeniem sprzedawać mieszkania. Widząc jednak ich rosnącą ofertę, tego rodzaju stylizacje musiały przypaść do gustu mieszkańcom Sztokholmu, gdzie głównie działa ta agencja. 

Dzisiaj zaprezentowali mieszkanie, które bardziej niż powierzchnię mieszkalną przypomina inscenizację i to nie tylko za sprawą przedmiotów wniesionych tam przez stylistę. Autora tego wnętrza podziwiam za odwagę, choć sama wolę mieszkać w czymś, co wygląda bardziej sztampowo. Jest jednak na co popatrzeć!

Kuchnia w modnym kolorze nie-bieli odważnie kontrastuje ze śliwkową ścianą. A wszystko zgrywa się w spójną całość. Uwagę przykuwają płytki, każdy z różnej parafii, ale razem tworzą całkiem udaną kompozycję.
Pokój dziecięcy to dopiero inscenizacja! Bogactwo wzorów i kolorów dla wyjątkowo odważnych. Zdjęcia: Fantastic Frank

A co wy na taką odważną domową aranżację?
Pozdrawiam
Marta

7 comments:

 1. Niesamowite pomysły, oryginalność i nieprzeciętność !
  Pozdrawiam

  ReplyDelete
 2. Wow, piękne, nieziemskie wręcz mieszkanie! Uwielbiam oryginalne wnętrza, takie perełki...

  ReplyDelete
 3. nie moje klimaty ale zielen kuchni i fioltet salonu bardzo ladny ;-)

  ReplyDelete
 4. kuchnię i kąt jadalny brałabym bez zastanowienia

  ReplyDelete
 5. PŁYTKI W KUCHNI PO PROSTU REWELACYJNE!!!
  kuchnia i jadalnia - rewelacja po prostu:) reszta - dla mnie za dużo wszystkiego - kolorów i wzorów.

  ReplyDelete
 6. Chyba pierwszy raz nie mam większych zastrzeżeń to mieszkania, które pokazujesz. Wszystkie poprzednie ładne, ale dość zimne. A to może i odważniejsze, ale bardzie ciepłe, bardziej... domowe. Chyba właśnie przez te kolory. Biorę wszystko oprócz złotej doniczki, złotej czaszki i pościeli :D No i ta lampa origami średnio mi leży ;)

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...