Thursday, October 9, 2014

Remont poddasza - cdn...

Na poddaszu praca wre i dzisiaj chciałam wrzucić kilka poddaszowo-remontowych impresji. Poddasze w niczym nie przypomina ciemnego i brudnego wnętrza jakim jeszcze nie tak dawno było. Nadal panuje tu bałagan remontowy, ale robi się coraz "czyściej". Obecnie instalowane są ostatnie płyty, jeszcze chwila, ostatnie szlify i będzie można malować ściany. Na biało oczywiście, by na poddaszu było jak najwięcej światła.

A dla przypomnienia - tak wyglądało to jeszcze w grudniu zeszłego roku - klik, klik.

 Przyszła sypialnia. Oczyszczona belka pod oknami będzie jej ozdobą.Na wąskim pasku pod oknami ułożone zostały licówki z cegły, by płyta stykała się z czymś bardziej kamienicznym niż... kolejną płytą. I tak jest jej tam sporo.


Drugie pomieszczenie z oczyszczonym kominem na środku.
Komin jest naprawdę centralnie umieszczony, tylko na zdjęciu niefortunnie wylądował w rogu. Komin z drugiej strony - też już oczyszczony.
 

Po wymianie okna w łazience trzeba było również na nowo wykończyć ścianę balkonową. Tu widok z balkonu, na który wychodzi się z kuchni.
 

I czekamy dalej na dalszy rozwój sytuacji w mieszkaniu pod aniołem...
Pozdrawiam serdecznie
Marta

9 comments:

 1. Z niecierpliwością czekam na dalszy postęp prac :) Znajduję u Ciebie wiele inspiracji do wykańczania naszego domu, tez mamy małe poddasze i już mam niecny plan jak je zagospodarować. Życzę powodzenia :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Cieszy mnie to niezmiernie, że inspiracje się przydają. Powodzenia w remoncie poddasza! Nie ma to jak poddasze!

   Delete
 2. super! uwielbiam takie prace i jestem ciekawa efektu końcowego :)
  akcesorialazienkowe.net.pl

  ReplyDelete
 3. Coraz lepiej, coraz lepiej!!!! :-)

  ReplyDelete
 4. Jeszcze troszkę i doczekamy się razem z Tobą tego końca remontów... :D

  ReplyDelete
 5. Jeżeli jesteśmy w temacie poddasza i remontu - co powiecie o tanich oknach plastikowych? Podobno (opinia mojego kolegi budowlańca) nawet najtańsze okna pcv mają bardzo zbliżone właściwości do droższych odpowiedników - wobec tego czy warto przepłacać?

  ReplyDelete
 6. My dopiero jesteśmy na etapie budowania fundamentów, ale już nie mogę się doczekać, kiedy postawimy całość. Żeby zarysował się cały wygląd domu. Świetny blog i powodzenia w dalszej pracy!

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...