Thursday, October 9, 2014

Remont poddasza - cdn...

Na poddaszu praca wre i dzisiaj chciałam wrzucić kilka poddaszowo-remontowych impresji. Poddasze w niczym nie przypomina ciemnego i brudnego wnętrza jakim jeszcze nie tak dawno było. Nadal panuje tu bałagan remontowy, ale robi się coraz "czyściej". Obecnie instalowane są ostatnie płyty, jeszcze chwila, ostatnie szlify i będzie można malować ściany. Na biało oczywiście, by na poddaszu było jak najwięcej światła.

A dla przypomnienia - tak wyglądało to jeszcze w grudniu zeszłego roku - klik, klik.

 Przyszła sypialnia. Oczyszczona belka pod oknami będzie jej ozdobą.Na wąskim pasku pod oknami ułożone zostały licówki z cegły, by płyta stykała się z czymś bardziej kamienicznym niż... kolejną płytą. I tak jest jej tam sporo.


Drugie pomieszczenie z oczyszczonym kominem na środku.
Komin jest naprawdę centralnie umieszczony, tylko na zdjęciu niefortunnie wylądował w rogu. Komin z drugiej strony - też już oczyszczony.
 

Po wymianie okna w łazience trzeba było również na nowo wykończyć ścianę balkonową. Tu widok z balkonu, na który wychodzi się z kuchni.
 

I czekamy dalej na dalszy rozwój sytuacji w mieszkaniu pod aniołem...
Pozdrawiam serdecznie
Marta

8 comments:

 1. Z niecierpliwością czekam na dalszy postęp prac :) Znajduję u Ciebie wiele inspiracji do wykańczania naszego domu, tez mamy małe poddasze i już mam niecny plan jak je zagospodarować. Życzę powodzenia :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Cieszy mnie to niezmiernie, że inspiracje się przydają. Powodzenia w remoncie poddasza! Nie ma to jak poddasze!

   Delete
 2. super! uwielbiam takie prace i jestem ciekawa efektu końcowego :)
  akcesorialazienkowe.net.pl

  ReplyDelete
 3. Coraz lepiej, coraz lepiej!!!! :-)

  ReplyDelete
 4. Jeszcze troszkę i doczekamy się razem z Tobą tego końca remontów... :D

  ReplyDelete
 5. Jeżeli jesteśmy w temacie poddasza i remontu - co powiecie o tanich oknach plastikowych? Podobno (opinia mojego kolegi budowlańca) nawet najtańsze okna pcv mają bardzo zbliżone właściwości do droższych odpowiedników - wobec tego czy warto przepłacać?

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...