Sunday, May 1, 2011

Postępy prac w mieszkaniu

Już dawno nie pisałam o postępie prac w mieszkaniu, które pomagam urządzać. Przez długi czas nic się nie działo, a przynajmniej nic godnego zrelacjnowania. Dopiero w ostatnim tygodniu nastąpił przełom i z masy kurzu, brudu i kartonów w końcu zaczął wyłaniać się jakiś kształt. W sprzątaniu mieszkania również uczestniczyłam świadomie rezygnując z delektowania się pięknym wiosennym słońcem.
Mieszkanie jest jeszcze nieco gołe i puste, ale jestem pewna, że z czasem nabierze charakteru. Przede wszystkim jak na swoje 42 metry wygląda na dość przestrzenne.


W kuchni świetnie sprawdziły się płytki Majolika z Tubądzina. Miały być białe, ale nie cegiełki, bo właścicielowi źle się kojarzyły (niestety, bo ja je bardzo lubię!), a jednocześnie nie klinicznie białe i proste. Te z Tubądzina okazały się idealne, są w kolorze złamanej bieli, mają ciekawą fakturę i pięknie komponują się z lekko szarą fugą. Zwłaszcza nad ranem, gdy do kuchni wpada słońce, pięknie odbijają światło. Dzięki temu biel staje się prawdziwie przytulna i radosna.

A tak prezentuje się wejście do minimalistycznej sypialni:


I mała łazienka o powierzchni 3,6 metra, w której zmieściła się pralka i 1,5 metrowy blat z szafką.Dojdzie jeszcze kilka dodatków, na pewno rolety totalnie odmienią i ożywią wnętrze, ale już inna osoba je udekoruje, ponieważ mieszkanie prawdopodobnie zostanie przeznaczone na wynajem.

3 comments:

  1. pięknie tu u Ciebie i inspirująco :)

    ReplyDelete
  2. Mieszkanko jest naprawde piekne:) a jak juz skonczy sie caly remont bedzie wprost cudowne:) czekam na dalszy ciag.. Pozdrawiam

    ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...