Sunday, May 15, 2011

And the candy goes to...

PROSBA! DOSTALAM DZIS WIADOMOSĆ, ŻE POJAWIAJĄ SIĘ PROBLEMY Z KOMENTOWANIEM. cZY MOGĘ PROSIĆ O MAIL JESLI BEDZIECIE MIELI PROBLEMY Z POZOSTAWIANIEM KOMENTARZA?! a MOŻE KTOS Z WAS MIAL TAKIE PROBLEMY NA BLOGGERZE I WIE JAK TO ROZWIAZAC?

Vakre przypadlo w udziale Kasi. Proszę o podanie adresu, na który mogłabym przesłać gazetę.Zaistniała szansa, że może za jakis czas będę miała możliwosć być częstszym gosciem w Szwecji. Jesli to się spełni, postaram się, by pojawiło się więcej candy z Vakre w roli głównej.

Tymczasem dotarły do mnie rolety. Na razie nie mogłam zobaczyć ich na żywo, dopiero za tydzień wracam do domu, muszę się zatem zadowolić zrobionym na szybko zdjęciem z komórki. Podobno roleta na żywo wygląda dużo lepiej.Nadal z kolei nie mam pomysłu na roletę do kuchni. Przydałby się tutaj dodatek koloru, bo na razie kuchnia wygląda trochę mdło. Myslalam o zieleni. Druga opcja to roleta w bialo-czarne pasy. A może macie jakis pomysl?Ostatnio na stronie Alvhemmakleri znalazlam taką oto kuchnię, bialą, a mimo to soczystą, pelna życia i koloru. Napatrzeć się na nią nie mogę.

Życzę wam pięknego, niedzielnego wieczoru!
Pozdrawiam
Marta

7 comments:

 1. Czarno- biale pasy jak najbardziej! Ale wtedy beda one bardzo dominowac pomieszczeniem. Moze po prostu biale,a kuchnie kolorystycznie wzmocnic dodatkami jak na Twoich inspiracjach?

  Rolety w pokoju ladne, pewnie nie mozesz doczekac sie zobaczyc je na zywo. :)

  Gratuluje Kasi wyhranej!
  Pozdrawiam
  Dagi

  ReplyDelete
 2. aaaaa wygrałam, wygrałam, wygrałam :))
  jupi, ale się cieszę :)


  a co do rolety - optuję za biało-czarne pasy i zabawę z dodatkami- bo je można zmieniać co chwila, a rolety już nie bardzo
  a po drugie- zielony może wypłowieć brzydko

  już piszę mejla z danymi do gazetki :)
  buziaki i dziękuję losowi :)

  ReplyDelete
 3. A buuu :(
  ale i tak bardzo gratuluję Kasi i dziękuję Marto za zabawę :))
  Pozdrawiam a soczysta kuchnia faktycznie świetna :)

  ReplyDelete
 4. Dagi, dziękuję za porady.Właśnie oglądałam już materiał na białe rolety. Nie były zupełnie gładkie, ale ozdobione były delikatnym motywem drzewa. Tylko cena odstraszała. Pewnie w najbliższy weekend będę się zastanawiała co dalej.
  Dziękuję za wzięcie udziału w zabawie i gratuluję Kasi.
  PozdrawiamMarta

  ReplyDelete
 5. gratulacje dla zwyciężczyni:)
  pozdrawiam :)

  ReplyDelete
 6. Gratulacje dla szczęściary :-)
  I miło było pomarzyć... :-))

  ReplyDelete
 7. How wonderful way you find vintage furniture and fixing it up to give it a new life. That furniture is eye catching and I have same it in wood.
  pornography addiction

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...