Sunday, November 8, 2009

Biurko

Od jakiegoś czasu szukam biurka i nie mogę trafić na odpowiednie. Najlepiej, żeby było białe i sprawiające wrażenie lekkiego (by nie przytłoczyło małego pokoju, gdzie już ma wyznaczone miejsce). Znalazłam jedno, które niesamowicie mi się podoba na jednym ze skandynawskich blogów. Niestety w Polsce takich się nie uświadczy. A może ja po prostu nie wiem, gdzie szukać.
Rozważam zakup tego oto biureczka - sekretarzyka:To biureczko również można zamówić w kolorze białym, ale szczerze mówiąc takie również przedstawia się niezwykle uroczo.
Nad biurkiem najchętniej zawiesiłabym półeczkę. Może coś takiego, choć nie wiem czy nie jest za bardzo zabudowana, przydałoby się może coś nieco lżejszego.Na przeciwległej ścianie stanie biblioteczka. Może coś takiego.A może znacie miejsce, gdzie można kupić zgrabne, białe biureczko?
Pozdrawiam sobotnio :)

P.S. Zdjęcia pochodzą ze sklepu firmy Oldstyl.

4 comments:

 1. To biureczko, które pokazujesz jest naprawdę bardzo ładne i stylowe - niestety nie mam pojęcia gdzie białe biurka można zakupić - jeszcze nie szukałam bo nie wybiegłam myślami do urządzania domowego "biura" ;)
  Półeczka nad biurko - to faktycznie jak dla mnie trochę zbyt zabudowana - myślałabym o czymś lżejszym ale biblioteczka - super

  ReplyDelete
 2. Ładne mebelki, sama ostatnio przeglądałam biurka,oczywiście na aukcji;) To jest słodkie, choć nie wiele można na nim ustawić, ale wszystko zależy od potrzeb oczywiście.Mnie i moim szpargałom i 2- metrowe było by ciasne;)Pozdrawiam :)

  ReplyDelete
 3. Przyznam, że mój wzrok często zahacza o piękne, duże biurka, najchętniej dwustronne... ale cóż, trzeba na to spojrzeć realistycznie. Jak ma się mały pokój to gabaryty biurka też powinny być odpowiednio dobrane. Zawsze mieszkałam na małych powierzchniach i do małych biurek już się przyzwyczaiłam. To i tak w stosunku do moich poprzednich byłoby ogromne :)Większe o jakieś 30 cm! A na szpargały będzie biblioteczka z tyłu :)
  Pozdrawiam ciepło
  Marta

  ReplyDelete
 4. Bardzo ładne meble,takie biureczko w bieli musi być śliczne!
  Jeżeli nie możesz znaleźć w Polsce takich mebli,może pomyśl o jakimś dobrym stolarzu,który sam by je zrobił.

  Pozdrawiam.

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...