Thursday, September 26, 2013

Początek i koniec

Zacznę może od końca. Zanim zdążyłam zrobić porządniejsze zdjęcia małego mieszkania, które remontowaliśmy, lokum znalazło już lokatora. Oczywiście bardzo się z tego faktu cieszę, ale szkoda, że nie było czasu na zdjęcia. Wrzucam kilka zrobionych na szybko. 

Na ścianach czarno białe zdjęcia kamienicy z początku XX wieku, wygrzebane w Internecie.


Co do początku - zaczął się remont naszego mieszkania na poddaszu. Mieszkanie już wcześniej nie wyglądało zachęcająco, ale to dopiero teraz rozpoczęła się prawdziwa demolka. 
Pamiętacie zdjęcia kuchni i zielonego pokoju? Nie ma już między nimi ściany, wszelkie obudowy belek sufitowych również zostały zerwane. Spod 4 warstw tapety i tynku wyłoniła się cegła. Belki przy suficie planujemy oczyścić i zostawić odkryte.

To będzie nasza przyszła kuchnia. Trzeba będzie wymienić z tej strony okna. Akurat z tej strony nie zachowały się oryginalne okna, a te które są, to pozostałość dużo bardziej współczesna oraz wątpliwej urody. Okazało się również, że okna są na różnym poziomie, więc przy wymianie to się również uda skorygować. 

Pozdrawiam
Marta


7 comments:

 1. Uwielbiam takie totalne remonty z których potem wyłania się piękne lokum :) uwielbiam demolki ;) czekam na ciąg dalszy :)

  ReplyDelete
 2. Oooo wreszcie przyszła demolka!! :D Już nie mogę się doczekać co będzie dalej :)

  ReplyDelete
 3. Wow! Jak widzę takie demolki to nie widzę rudery tylko wielki potencjał! Uwielbiam remonty!

  ReplyDelete
 4. haha jestem pod wrażeniem! zmieniło się troszkę;)
  a ja zapraszam na konkurs do siebie:) świetne poduchy do wygrania:)

  ReplyDelete
 5. Demolka zapewniona na kilka miesięcy :) Jeśli lubicie takie widoki, to takimi widokami będę was raczyć przez dłuższy czas. Choć doczekać się nie mogę efektu finalnego i momentu, gdy rzeczywiście tam zamieszkamy.

  ReplyDelete
 6. Demolka - zapiera dech w piersiach, można się załamać pod ilością tego gruzu, ale wierzę, że jak ruszycie z kopyta efekt będzie fantastyczny.

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...