Tuesday, April 2, 2013

Mini kuchnia na 24 metrach

Niech nagłówek was nie zmyli. 24 metry ma mieszkanie, nie sama kuchnia. Ale pomimo niewielkich rozmiarów tego lokum, w kuchni udało się całkiem sporo zmieścić. Stworzona podejrzewam niewielkim kosztem udowadnia, że we wnętrzu liczy się przede wszystkim pomysł. Wyraziste lampy, ciekawe stołki, otwarte półki i przede wszystkim białe płytki położone prawie do sufitu tworzą klimat a la industrialny w tym niewielkim kamienicznym mieszkanku.

Zdjęcia: Fastighetsbyran
Pozdrawiam
Marta

3 comments:

  1. Podoba mi sie ten pomysl ale dla sigla. Rodziny tu nie widzę:) Zapraszam do siebie bo właśnie zamieściłam mój biały przedpokoj. No i jest i candy:) Pozdrowienia

    ReplyDelete
  2. No raczej rodziny nie, a już zwłaszcza z dzieckiem. Bo para młodych małżonków jeszcze bez dzieciaczków to rodzina, a taką widzę, ale jako "tym czas". Z własnego doświadczenia wiem, że trudno nawet dwójce w takim niewielkim mieszkaniu. Nasza ma 28m2, w tym megaduża łazienka, której metraż byłby porównawczo, wystarczający dla małego pokoiku dla dziecka. Z resztą nie przypadkowo zwą je kawalerką. ;-) Ale to już nasze ostatnie miesiące w tej ciasnotce... Uff.

    ReplyDelete
  3. wow jestem pod wrażeniem tego miejsca! choć malutkie zupełnie się takie nie wydaje...:)))

    ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...