Sunday, November 25, 2012

Radości codzienności i nowości ;)

Zabiegana ostatnio byłam i blog leżał odłogiem. Tyle tematów mam w głowie do opisania, tylko z ich "wklikaniem" do komputera gorzej idzie. 
Remont mieszkania już jest prawie na finiszu. Czekamy już tylko na drzwi, które mam nadzieję zostaną zamontowane już w najbliższym tygodniu. Nadal nie zdecydowaliśmy się na szafę, czekamy na uprzątnięcie całego bałaganu, by zobaczyć jak prezentuje się wnętrze i co najlepiej by tam pasowało. Na razie panuje tam jeszcze rozgardiasz, więc nie było nawet okazji, by zrobić zdjęcia. 
Coraz dłuższe wieczory zachęcają do tego, by chwycić się za robótki. Teraz haftuję rękawiczk z tego oto wzoru. 


Ostatnio wciągnęłam się w Pinterest, gdzie można znaleźć masę inspiracji. Przeglądanie Pinterest to mój nowy rytuał każdego ranka. Zaczęłam też tworzyć swój zbiór inspracji. Tyle pięknych wzorów znajduję każdego dnia, że nie wiem kiedy to wszystko zdążę wyhaftować :)

Chciałam też napisać o nowym magazynie "The Simple Things" czyli o "celebracji tego, co w życiu liczy się najbardziej" jak głosi cytat z magazynu. Gazetka jedyna w swoim rodzaju, nie widziałam takiej wcześniej, o radości życia i odkrywaniu piękna w codziennej zwyczajności. Wydanie bardziej dla mieszczuchów, którzy chcą się zatrzymać i nie poddać się pędowi życia, niekoniecznie przenosząc się w klimaty wiejsko-sielskie. Mnie do magazynu przyciągnął tytuł i piękna okładka. Udało mi sie nabyć dwa pierwsze numery, tylko trzeciego nie mogę nigdzie znaleźć. Tutaj można go przekartkować przynajmniej częściowo.Pozdrawiam ciepło
Marta

 

5 comments:

 1. Pinterest wciąga i mnie i pochłania sporo mojego czasu, ale co tam można oko nacieszyć. Fajne te magazyny. pozdrawiam

  ReplyDelete
 2. to prawda ja też jestem uzależniona od pinterest i od indulgy:)))
  codziennie oglądam zdjęcia i wyszukuję nowych inspiracji:) a magazynem mnie zaciekawiłaś i dzięki za linka Marto!:)
  uściski dla Ciebie dobra duszyczko

  ReplyDelete
 3. Super, dzięki za inspiracje i nowe odkrycie :) Powodzenia z mieszkaniem, czekam na foteczki :D

  ReplyDelete
 4. Nie słyszałam o tym magazynie! Musze przejrzeć koniecznie:-)

  ReplyDelete
 5. Oooo, znalazłam pinteresowe źródło inspiracji:)
  Super!
  Piękne wzory...

  :)

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...