Sunday, March 4, 2012

Mały metraż pomieści wszystko

Ostatnio poszukiwałam inspiracji do urządzenia małego metrażu (24-metrowego konkretnie) i natkęłam się na tę oto inspirację. Na tym niewielkim metrażu udało się pomieścić cały salon, sypialnię i biuro. Wykorzystano każdy wolny skrawek przestrzeni.
Przynam trochę ciasno, ale wysoki sufit wiele ratuje, wnętrze nie przytłacza.

Źródło: Erik Olsson

Pozdrawiam niedzielnie.
Marta

9 comments:

 1. Fajna aranżacja, wysokie mieszkanie zawsze daje więcej możliwości

  ReplyDelete
 2. sypialnia na antresoli jest rewelacyjna :)

  ReplyDelete
 3. Bardzo dobrze wykorzystana przestrzen:)

  ReplyDelete
 4. Oh gdybym i ja mogła zrobić taką antresole na moich 25metrach, to byłoby cudownie :) Czemu nie pokazują inspiracji jak zmieścić się na takim metrażu bez antresoli...:(

  ReplyDelete
 5. Można się zmieścić pewnie na 25 metrach i bez antresoli. Tylko wtedy trzeba wybrać łóżko czy sofa. I zazwyczaj pada na sofę, rozkładaną :) Ja chyba się na takie rozwiązanie zdecyduję w mieszkaniu, o którym wspomniałam.

  ReplyDelete
 6. ja wyznaję zasadę - małe jest piękne ! Nie sztuką jest wielki dom ale na małej powierzchni poukładać wszystko tak żeby miało się wrażenie przestrzeni i żeby było przyjemnie, pozdrawiam, ewa

  ReplyDelete
 7. Witaj!:) Bardzo podoba mi się pomysł z antresolą oraz to, że jest biała- sprawia wrażenie lekkiej i nie przytłacza wnętrza, może i ja sobie kiedyś taką zrobię;) Na pewno wielką sztuką jest się pomieścić na małej przestrzeni, z antresolą czy też bez. Życzę Ci powodzenia w urządzaniu się:)

  ReplyDelete
 8. Witam
  Pierwszy raz się u Ciebie znalazłam...
  Podoba mi się tu.
  Pozdrawiam
  Kasia

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...